Skrýt podrobný filtr

Nabídka nemovitostí

Fotografie nemovitosti - Stavební pozemek, 1.227m2, Zátor, okr. Bruntál

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek 1.227 m2, v krásném a klidném místě Zátoru. Inženýrský sítě jsou umístěny na hranici pozemku. Pozemek je umístěn v platném územním plánu Zátoru. Makléř doporučuje!

Lokalita: Bruntál
Druh: Prodej
Typ: Pozemky
235 / m2
Fotografie nemovitosti - Prodej stavebního pozemku 1000 m2, Krnov.

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o velikosti cca 1000 m2 určený ke stavbě RD v obci Krnov. Jedná se o rovinatý pozemek. IS na hranici pozemku. Pozemek je v územním plánu obce Krnov vedený k výstavbě domu k bydlení. Příjezd po zpevněné komunikaci. Makléř doporučuje!

Lokalita: Bruntál
Druh: Prodej
Typ: Pozemky
900 000
Fotografie nemovitosti - Prodej stavebního pozemku 1272m2, Býkov, okr. Bruntál

Nabízíme prodej stavebního pozemku 1272m2, Býkov, okr. Bruntál. Velice pěkné klidné místo. k bydlení. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranicí pozemku, jižní svah, zabudované pozinkované sloupky k oplocení, stavební buňka k dispozici na pozemku. Makléř doporučuje!

Lokalita: Bruntál
Druh: Prodej
Typ: Pozemky
307 / m2
Fotografie nemovitosti - Prodej stavebního pozemku 2326m2, ul. Opavská, Krnov

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek 2326m2, ul. Opavské, Krnov. Na pozemku je budova bývalé školky - možnost vybudování 11-ti bytů s hotovým projektem na 1. patro s 5-ti byty 2+1. Pozemek se nachází na pěkném, klidném místě, na okraji města Krnova. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici...

Lokalita: Bruntál
Druh: Prodej
Typ: Pozemky
cena u makléře
Fotografie nemovitosti - Prodej stavebního pozemku 970m2, Mezina, okr. Bruntál

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek 970m2, v obci Mezina, okr. Bruntál. Pozemek je vhodný jak k výstavbě rodinného domu tak rekreační chalupy. Nedaleko pozemku se nachází přehrada Slezská Harta ve vzdálenosti cca 1 km, nad pozemkem je les. Příjezdová cesta je po zpevněné komunikaci až k pozem...

Lokalita: Bruntál
Druh: Prodej
Typ: Pozemky
200 / m2

Nenašli jste nemovitost, kterou jste hledali?
Pomůžeme Vám najít tu, která Vám bude vyhovovat!

Chci najít nemovitost