Skrýt podrobný filtr

Nabídka nemovitostí

Fotografie nemovitosti - Prodej rodinného domu 5+1, Holčovice, Spálené.

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům 5+1, v krásné lokalitě Spálené, Holčovice. Dům prošel před několika lety celkovou rekonstrukcí. Možnost k celoročnímu užívání. Voda je řešena ze studny, topení lokální, vlastí sauna. U domu je zahrada cca 800m2. Velice klidné a krásné prostředí. Makléř doporučuje!

Lokalita: Bruntál
Druh: Prodej
Typ: Domy a vily
2 900 000
Fotografie nemovitosti - Prodej rodinného domu, ul. Ježník, Krnov.

Nabízíme Vám k prodeji Rodinný dům v obci Krnov, na ul. Ježník. Dům je v původním stavu, určen k rekonstrukci. K domu patří zahrada o velikosti cca 1571m2. Za domem je parcela, který je dle územního plánu určena k výstavbě domu. Makléř doporučuje!

Lokalita: Bruntál
Druh: Prodej
Typ: Domy a vily
2 800 000
Fotografie nemovitosti - Pronájem kanceláře 15m2, na ul. Mikulášska, Krnov.

Nabízíme Vám k Pronájmu kancelář na ul. Mikulášská, Krnov. Kancelář je umístěna v přízemí. Nájem 2.200,- Kč + služby cca 900,- Kč. + provize RK. Foto je ilustrační. Makléř doporučuje!

Lokalita: Bruntál
Druh: Pronájem
Typ: Komerční prostory
2 200 / měsíc
Fotografie nemovitosti - Byt 3+KK, 80m2, OV, ul. U Potoka, Krnov

Nabízíme Vám k prodeji byt 3+KK, 80m2, v krásné a klidné lokalitě Krnova, ul. U Potoka. Byt prošel celkovou rekonstrukcí, nová plastová okna, nové plynové topení, rozvody vody a elektřiny, nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů, nová koupelna, kde je umístěna rohová vana. Umístění byt...

Lokalita: Bruntál
Druh: Prodej
Typ: Byty
1 849 000
Fotografie nemovitosti - Pronájem kanceláře 28m2, ul. Albrechtická, Krnov.

Nabízíme Vám k pronájmu kancelářské prostory 28m2, na ul. Albrechtická, Krnov. Kancelář je umístěna v 2 N.P.. Nájem včetně služeb a energii je 3.900,- Kč. V případě zájmu se skládá kauce 9.000,- Kč + provize RK. Makléř doporučuje!

Lokalita: Bruntál
Druh: Pronájem
Typ: Komerční prostory
3 900 / měsíc

Nenašli jste nemovitost, kterou jste hledali?
Pomůžeme Vám najít tu, která Vám bude vyhovovat!

Chci najít nemovitost